Adwokat Wodzisław Śląski, Racibórz – Magdalena Rduch
14968
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14968,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Zespół

Adwokat Magdalena Rduch

Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach, a także doktorantką WPiA UŚ. Prawo jest moją pasją, dlatego wciąż szkolę się w tym kierunku, aktywnie poszerzając wiedzę i umiejętności. Już od czasów studenckich zajmowałam się doradztwem prawnym osób fizycznych i obsługą przedsiębiorstw. Na studiach pracowałam w ramach Studenckiej Poradni Prawnej. Fascynuje mnie prawo, dlatego swą pracę traktuję jako pasję, nie obowiązek. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam wcześnie, bo już na studiach. Dzięki temu mogę pochwalić się nie tylko niemałym doświadczeniem, ale też dużymi kompetencjami, które stale poszerzam.

 

Głęboko wierzę, iż nie ma rzeczy niemożliwych – z każdej sytuacji jest wyjście i takie wyjścia, czyli rozwiązania problemów przedstawiam swoim Klientom.

 

Dzięki eksperckiej wiedzy, kompetencjom prawniczym i doświadczeniu z sukcesami reprezentuję Klientów przed sądami i innymi organami prawnymi na Śląsku i nie tylko. Oferuję dojazd do Klienta, dlatego podejmuję się pracy adwokata w Cieszynie, Gliwicach, Katowicach i wielu innych miejscach. Współpracuję z adwokatami i radcami prawnymi z całej Polski, co pomaga mi zapewniać właściwą reprezentację Klientów w każdej części kraju.

 

Zapraszam do kontaktu celem umówienia spotkania.

tel.: 505 872 007

Magdalena Rduch