Adwokat Wodzisław Śląski, Racibórz – Magdalena Rduch
14968
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14968,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Zespół

Adwokat Magdalena Rduch

Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach, doktorantką WPiA UŚ. Prawo jest moją pasją. Już od czasów studenckich zajmowałam się doradztwem prawnym osób fizycznych i przedsiębiorców. Na studiach pracowałam w ramach Studenckiej Poradni Prawnej.

                  Prawo jest moją pasją. Już od czasów studenckich zajmowałam się doradztwem prawnym osób fizycznych i przedsiębiorców. Na studiach pracowałam w ramach Studenckiej Poradni Prawnej.

 

Głęboko wierzę, iż nie ma rzeczy niemożliwych – z każdej sytuacji jest wyjście i takie wyjścia – rozwiązania problemów przedstawiam swoim Klientom.

 

Dzięki eksperckiej wiedzy, kompetencją prawniczym i doświadczeniu z sukcesami reprezentuję Klientów przed sądami i innymi organami na Śląsku i nie tylko. Współpracuję z adwokatami i radcami prawnymi z całej Polski co pomaga mi zapewniać właściwą reprezentację każdego Klienta w każdej części Polski.

 

Zapraszam do kontaktu celem umówienia spotkania.

tel.: 505 872 007

Magdalena Rduch