Porady prawne on-line| Kancelaria adwokacka ADWOKAT
15709
page-template-default,page,page-id-15709,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Porady Prawne Online

Kancelaria Adwokacka świadczy również obsługę prawną on-line przez 6 dni w tygodniu. W szczególności mogą Państwo uzyskać poradę prawną, opinię prawną, projekt umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji – bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem.

Aby uzyskać usługę prawną on-line należy:

Przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: adwokat.magdalena.rduch@gmail.com lub skorzystać z formularza poniżej,

Odebrać e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.

Dokonać wpłaty na konto ING BANK ŚLĄSKI 51 1050 1403 1000 0092 2944 7165

Odpowiedź na przedstawione zapytanie zostanie przesłana po zaksięgowaniu wpłaty maksymalnie do 48 godzin,

Uiszczona opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia, jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy. Kancelaria zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań.

Formularz kontaktowy

Please leave this field empty.