Kancelaria adwokacka – Żory, Katowice, Pszczyna, Zabrze
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,page-parent,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka ADWOKAT Magdalena Rduch

– Obsługa prawna firm i osób fizycznych z Pawłowic, Jastrzębia Zdroju, Żor, Rybnika,

Katowic, Rudy Śląskiej i okolic.

Kancelaria Adwokacka ADWOKAT Magdalena Rduch świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Zajmuje się pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych czy gospodarczych.

 

Celem Kancelarii adwokackiej jest szybkie i skuteczne udzielanie porad prawnych Klientom, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Obsługa prawna obejmuje reprezentację Klienta przed organami prawa, doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych oraz zastępstwa procesowe. Z naszych usług mogą skorzystać też osoby, które ubiegają się o odszkodowania za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne oraz szkody górnicze. Jako adwokat podejmuję się też prowadzenia spraw karnych i obrony w procesie karnym, a także spraw rozwodowych czy alimentacyjnych. Z profesjonalnych porad prawnych mogą skorzystać też frankowicze, czyli osoby, które w przeszłości podjęły kredyt we frankach. Jako kancelaria adwokacka słyniemy ze  kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej na terenie Katowic, Gliwic, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdroju i okolic.

 

Adwokat Magdalena Rduch świadczy obsługę prawna w Kancelariach w Pawłowicach, Filii w Jastrzębiu Zdroju oraz innych dogodnych dla Klientów miejscach.

Swe usługi adwokackie oferuję też Klientom z innych miejscowości tj. Gliwic, Zabrza,  Raciborza, Pszczyny oraz okolic.

 

Celem umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie

– zapraszam do kontaktu pod nr tel. 505 872 007

 

Magdalena Rduch

Adwokat Magdalena Rduch